Digifotod

Üks pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna!

Jah, nii  see on. On ju nii, et kui sa vaatad oma pilte, siis tuleb sulle meelde nii see, mis juhtus pildistamise ajal aga samuti kõik selle salvestatud hetkega seonduv. Kui sul on telefonis sadu või koguni tuhandeid pilte siis peaksid kandma hoolt, et sinu mälestused säiliksid nii sulle, kui järeltulevatele põlvedele.

 

 

Sinu pildifailide säilitamise eest kannavad hoolt teenusepakkujad. Kui sul on iPhone, siis salvestuvad kõik sinu pildid automaatselt Apple serverisse iCloudi. Kui sul on Google konto ja Gmaili e-posti aadress siis saad Android telefoni kasutajana salvestada pildifailid GoogleDrive.

 

Pilveserverites olevaid pilte saad igal ajal igas internetiühendusega seadmes vaadata, sõpradele jagada ja koos vaadata. Siiski pole see 100% turvaline viis piltide säilitamiseks. Õigem oleks teha parimatest piltidest paberfotod, panna need albumitesse, nii säilivad need 100 aastat või enamgi. Ka on albumites olevaid pilte palju mugavam vaadata, kui pisikeselt telefoniekraanilt.

Meilt saad tellida digipilte suurusega 10x10, 10x13, 10x15, 10x18, 15x15, 15x21, 15x23 ja A4(21x29,7cm). Kasutame traditsioonilist tehnoloogiat, meie nimelt ilmutame sinu digipildid mitte ei trüki neid inkjetpaberile. Sellised pildid näevad välja loomulikumad ning säilivad kauem, albumis kuni 100 aastat.

DIGIPILTE TELLI SIIT